Masz już dość NIJAKICH ZDJĘĆ, które giną w tłumie i nikt ich nie widzi?

Naucz się robić MAGICZNE ZDJĘCIA, które przyciągną do Ciebie wymarzonych Klientów.

4 EDYCJA NIEZWYKŁEGO KURSU.

Podejmij najlepszą dla SIEBIE decyzję i dołącz do CZWARTEJ EDYCJI KURSU ONLINE

„FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Z ODROBINĄ MAGII”

 • Jesteś pasjonatem fotografii, a chcesz się tym zająć zawodowo?
 • Jesteś mamą fotografującą tylko swoje dziecko, marzysz o pracy fotografa, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • Robisz już zdjęcia, ale czujesz, że nie mają wyrazu i są nijakie?
 • Pracujesz na trybie AUTO i boisz się przejścia na tryb MANUAL?
 • Masz doświadczenie w pracy ze znajomymi, ale boisz się wyjść ze swoją fotografią do innych?
 • Nie wiesz jak komunikować się z modelem, jak pracować z dzieckiem podczas sesji?
 • Nie wiesz jak szukać pleneru, jak dobrać stroje, jak zainteresować dziecko podczas sesji?

 

 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ OPINIE KURSANTEK Z POPRZEDNICH EDYCJI.

 

Anna Kowalik

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii u Basiolandii to najlepsze co mi się przytrafiło na mojej fotograficznej drodze! Już od jakiegoś czasu robienie zdjęć sprawiało mi dużo radości i zdobyłam pewne techniczne podstawy, a nawet nieśmiało próbowałam swoich sił w fotografowaniu ludzi, ale to kurs Basi dodał mi skrzydeł i pozwolił uwierzyć w siebie. Kurs jest doskonale przemyślany. Czułam się jakby Basia wzięła mnie za rękę i poprowadziła przez wszystkie główne drogi, ale też niewidoczne dla innych ścieżki pozwalające wykonywać profesjonalne, ale też niezwykłe sesje zdjęciowe. Zaczyna od konkretnych informacji odnośnie obsługi aparatu, tak by szybko przejść w tryb manualny i w pełni panować nad możliwościami aparatu, wprowadza w tajniki wykorzystania światła w fotografii i zdradza tajemnice magicznych zdjęć. Następnie krok po kroku wyjaśnia jak powinna wyglądać sesja od pierwszego kontaktu z klientem, przez dokładne zaplanowanie sesji, wybór idealnego pleneru, stylizacji, aż po oddanie pięknych zdjęć wprost w ręce zadowolonych klientów. Basia przez cały kurs służy fachową pomocą, na bieżąco ocenia i daje wskazówki odnośnie efektów pracy kursantów. Cotygodniowe live call dają też możliwość znalezienia odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania. Podsumowując, jeśli ktoś poważnie myśli o rozpoczęciu fotograficznej drogi ten kurs to najlepszy możliwy wybór!! Ja jestem zachwycona, tym bardziej, że efekty kursu totalnie mnie zaskoczyły! Jak go zaczynałam myślałam o tym, że chciałabym po prostu robić lepsze zdjęcia. A dziś mam już za sobą kilka sesji, z których jestem bardzo dumna, kilku zachwyconych modeli, którzy polecają mnie dalej i choć przed kursem nawet przez myśl mi to nie przeszło dziś czuję, że mogę się nazwać fotografem i już planuję otwieranie swojej działalności. Dlatego polecam całym sercem!!!

Patrycja

Kurs jest dobrze podzielony na moduły dzięki czemu jest „przejrzysty” i jasny Pani Basia nie zostawia kursantów samych sobie… wkłada w to całe serce i da się to zauważyć od samego początku. Jeżeli ktoś chce podnieść jakość swoich zdjęć to myślę, że to najlepsze miejsce. Serdecznie polecam

Kasia Kłosińska

Kurs jest świetną opcją dla początkującego fotografa jak i dla osób, które już są jakiś czas związane z fotografią. Wiedza jaką przekazuje Basiolandia jest bardzo przydatna w świecie fotografii. Zdobyte umiejętności podczas 3 tygodniowego kursu, otworzyły mi oczy na pewne aspekty, których do tej pory nie brałam pod uwagę. Kurs jest świetnie podzielony na moduły, dzięki któremu przyswajamy wiedzę stopniowo. Zadania w trakcie kursu, są świetną zweryfikowania wiedzy, a w razie czego Basia wskazuje i tłumaczy jak powinno być wykonane. Rady jakie oferuje ten kurs z pewnością zapadną Wam w pamięci i będziecie chcieli wypróbować je również u siebie, zdecydowanie ułatwią Waszą pracę przed i w trakcie sesji. Polecam kurs z czystym sumieniem, tym którzy tworzą zdjęcia dziecięce. Pozdrawiam.

Edyta

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w kursie fotografii dziecięcej z odrobiną magii. Basia w bardzo przystępny i ciekawy sposób omawia tajniki fotografii. Skorzystają zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z fotografią jak i ci, którzy chcą zgłębić wiedzę którą już posiadają , usystematyzować ją i rozszerzyć. Prezentowany materiał jest bardzo ciekawy, Basia zaprasza nas do swojego świata, tłumaczy jak sobie zorganizować pracę, jak przygotować się do sesji, jak rozmawiać i współpracować podczas sesji. Zadania do wykonania motywują do podjęcia praktycznego działania. Basia komentuje każde takie zadania wykonane przez nas , podpowiada i radzi, jeśli mamy z czymś problem. Dodatkowe co tygodniowe spotkania live umożliwiają rozwianie wszelkich wątpliwości, jeśli takie się pojawiają. Szczerze polecam.

Małgorzata Urbaniak

Byłam uczestniczką I edycji kursu Basi ” Fotografia dziecięca z odrobiną magii ” i naprawdę szczerze polecam ten kurs każdemu Kto chce poznać tajniki jej pięknych zdjęć. Kurs składa się z 3 modułów, są zadania domowe, które należy odrobić i zamieścić je na grupie kursowej. Basia je sprawdza, udziela instrukcji, jeśli czegoś nie wiesz możesz śmiało pytać. Co piątek jest live z Basią, mnóstwo dodatkowej wiedzy, można zadawać pytania na które zawsze uzyskasz odpowiedz. Tematyka obsługi własnego aparatu jest omówiona w bardzo przystępny sposób: żadnych trudnych pojęć , wszystko zrozumiałym językiem. Jeśli nie ogarniasz swojego sprzętu, masz wątpliwości to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Ponadto dużo wiedzy z zakresu przygotowań do samej sesji, wyboru pleneru, stylizacji, komunikacji czyli jednym słowem wszystkiego co później bardzo ułatwia już pracę na sesjach. Jestem bardzo zadowolona z kursu, pomógł mi zrozumieć zagadnienia które do tej pory były dla mnie obce i niezrozumiałe, kurs bardzo uporządkował moją wiedzę którą zdobywałam w dziedzinie fotografii. Kibicuję każdemu Kto zdecyduje się na zakup kursu i niech to będzie dla Was super przygoda :)).

Agata

Bardzo intensywny 3 tygodniowy kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii skupia się na zagadnieniach technicznych ,ale również bardzo dokładnie jest omówiony temat komunikacji z klientem, wyboru pleneru na sesję a nawet także wyboru odpowiedniej stylizacji. Ten kurs pozwala uporządkować zdobytą wybiórczo wcześniej wiedzę.Basia w bardzo fajny i przystępny sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia ,odpowiada na zadawane pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo motywuje wszystkich kursantów do pracy.Do każdej lekcji są zadania domowe, które na bieżąco są oceniane przez Basię. Zadania wystawiamy na zamkniętej grupie na Facebooku ,gdzie panuje miła i przyjazna atmosfera ,a raz w tygodniu jest spotkanie na żywo podczas którego Basia odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Kurs w szczególności poleciłabym osobą które zaczynają swoją przygodę z fotografią, z niego na pewno dowiecie się wszystkiego w jaki sposób ogarnąć swój sprzęt i wszystkie zagadnienia związane z obsługą aparatu staną się takie proste. Ale także osoby z większym doświadczeniem z pewnością znajdą w nim coś dla siebie . Basia w kursie pokazuje kawałek swojego świata w którym nawet w zwykłych miejscach powstają magiczne kadry. Poleca.

Krysia Skupińska

Nikogo nie wprowadzę w błąd jeśli powiem, że ten kurs to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać w ostatnich miesiącach. Ogrom wiedzy jaki jest w nim zawarty powala na łopatki. Mimo iż nie jeden kurs online w życiu przerobiłam ten jest wyjątkowy. Moje spojrzenie na fotografie po 3 tygodniach pracy wraz z Basią zmieniło się diametralnie. Będąc szczera nie sądziłam że aż tak zmieni się to jak zaczęłam patrzeć na otaczający świat. Teraz wiem jak przygotować się do sesji od strony organizacji, ale też od strony prawnej i formalnej. Jak świadomie fotografować dzieci, jak znajdywać miejsca w plenerze. Wiem jak ważna jest sesja próbna i za każdym razem ją teraz idę wykonać. Spotkania na cotygodniowych livach podsumowujących moduły były dodatkową dawką wiedzy ale i też dawały poczucie że idę do przodu jestem w fantastycznej grupie osób które się rozumieją i wspierają, a prowadzącej naprawdę szczerze zależy żebyśmy z kursu wyciągnęli jak najwięcej praktycznej wiedzy. Zadania jakie otrzymaliśmy do każdej lekcji czasem potrafiły przeorać człowieka ( niektóre wymagające bardzo, ale do zrobienia przez każdego ) mimo to ich wykonanie to były dosłownie kroki milowe. Kończąc już podkreślę że nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na kurs, ani jednej minuty spędzonej oglądając filmy i robiąc zadania- teraz to procentuje. Powiem krótko każdej osobie która to czyta: jeśli chociaż przez moment przemknęła Ci myśl, że może by się zapisać na ten kurs to zrób to, nie wahaj się bo po co? szkoda czasu a tutaj jest wiedza jaką warto posiadać . dziękuję za to ze ten kurs powstał i nie mogę się doczekać kolejnych Basiolandia = jakość i profesjonalizm w każdym calu <3

Alex

Kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii to najlepszy kurs fotograficzny z jakim miałam do czynienia. Kierując się intuicją, że to kurs dla mnie (poczułam, że Basia do mnie „trafi” po przesłuchaniu jej podcastu) przystąpiłam do nauki. Już po pierwszej lekcji upewniłam się, że kurs jest tym czego szukałam, ponieważ Basia w bardzo prosty i przystępny sposób tłumaczy zawiłości fotografii tak, że w szybki sposób osiąga się zaplanowane efekty. Przed kursem byłam przekonana, że mam do wymiany obiektyw a już po pierwszym tygodniu kursu okazało się, że aparat, którym dysponuję jednak robi ładne zdjęcia a problemem była moja błędna obsługa. Kurs podzielony jest na moduły, w każdym module znajdują się lekcje. W lekcjach wideo Basia tłumaczy dane zagadnienie, zadaje zadanie do wykonania a następnie sprawdza i komentuje każde wykonane zadanie każdego uczestnika kursu. Basia jest dostępna przez cały czas trwania kursu i cierpliwie odpowiada na wszystkie pojawiające się pytania. Szeroki zakres tematyki kursu zapewnia, że po jego rzetelnym przerobieniu jesteśmy gotowi do wykonania swojej pierwszej komercyjnej sesji. Takie od zera do foto-bohatera Szczerze polecam!

Barbara

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do kursów internetowych ale po tym kursie zmieniłam zdanie. Basie znam od czasu gdy zrobiła nam sesję i od tamtej pory bacznie obserwuje jej osiągnięcia. Gdy usłyszałam że startuje z kursem internetowym nie mogłam nie skorzystać. I nie żałuję. Kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Zaczynając od totalnych podstaw obsługi aparatu poprzez wszystkie etapy pracy z klientem aż do efektu końcowego „magicznego zdjęcia” Cała wiedza jest przedstawiona w sposób bardzo łatwy i przystępny że nawet taki laik jak ja daję radę Wiedzę pozwalają utrwalić zadania które Basia przypisała do każdej lekcji . Dzięki formule internetowej można dostosować czas w którym pracujemy pod swoje codzienne życie. Naprawdę naprawdę polecam w 100%!!!! A ja czekam na kolejne projekty Basi

Aleksandra

Całkiem niedawno rozpoczęłam swoją fotograficzną podróż z Basiolandią a konkretnie z kursem ,, Fotografia dziecięca z odrobiną magii „. Od samego początku czułam , że będzie to ciekawa podróż pełna niezapomnianych wrażeń! Tak właśnie , niezapomnianych ,gdyż kurs w formie online dał mi możliwość powtórzenia materiału kilkakrotnie. Jako mama fotograf, dodatkowo pracująca na etacie często borykam się z brakiem czasu, jednakże tutaj miałam możliwość nauki w wybranych przeze mnie godzinach nie zaburzając swojego rytmu dnia. Jestem pod wrażeniem wysiłku jaki włożyła Basia tworząc ten kurs. Widać, że oddała mu całe swoje serce ♡ Sama budowa kursu to niezwykle przemyślany proces , który oprócz ogromu rzetelnej wiedzy ,jest też zrozumiały, dla początkującego fotografa. Kurs składa się z trzech modułów .Zaczynaliśmy od niezbędnych podstaw powoli przechodząc w etap przygotowań do sesji. Rozbudowany proces komunikacji z klientem przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Przez moment poczułam się nawet jak wybitny stylista mody tworząc stylizacje do sesji Ostatni moduł to praktyka z wykorzystaniem możliwości światła pod czujnym okiem Basi. Każda lekcja to duża dawka profesjonalnej wiedzy, ,przekazana w sposób zrozumiały i z humorem . Lekcje są zamknięte w odpowiedniej ramie czasowej. Nie sposób się nudzić a Basia emanuje ciepłem i dobrą energią . Z kubkiem kawy w ręce mogłabym słuchać Basi cały dzień, jej głos i osobowość jest jedyna w swoim rodzaju <3 Kurs jest magiczny tak samo jak magiczna jest Basia w swojej fotografii. Przyznam,że tej pory nie spotkałam się z lepszym kursem i nigdy nie czułam się aż tak zaopiekowana od początku do końca ,tak jak dba Basia o swojego klienta na sesji tak zadbała też o nas na kursie. Polecam go każdemu kto stawia na rozwój i dawkę rzetelnej wiedzy a także chce nauczyć się troszkę innego spojrzenia na fotografię i to co nas otacza. Dziękuję Ci serdecznie Basiu za ten kurs, za Twoją szczerość i prawdziwość oraz wszystkie cenne wskazówki, życzę Ci żeby Twój kurs ,,rozchodził się jak ciepłe bułeczki".

Kasia Adamczyk Kmiecik

Jestem bardzo zadowolona z przebytego kursu u Basi <3 Pomimo ze podstawy znałam już wcześniej to jednak dowiedziałam się tu wiele ciekawych rzeczy i kilku nowości o których mimo wcześniejszego doświadczenia nie miałam pojęcia. Zadania były tak fajnie ułożone ze wykonywało się je z przyjemnością, lekcje trwały tyle ile trwać powinny, nie za krotko nie za długo (każdy nawet najbardziej zapracowany na świecie człowiek znajdzie chwile aby przerobić dany materiał) a wiedza w nich zawarta naprawdę pomaga na robienie zdjęć bardziej świadomie a nie przypadkowo Był to dla mnie bardzo fajnie i mile spędzony czas, co więcej mój mały model wkręcił się w modeling i co chwile prosi o więcej sesji (gdzie wcześniej było z nim ciężko bo wiecznie się nudził) a tutaj wystarczyło kilka magicznych sposobów na zajęcie i już dziecię szczęśliwe i ma frajdę z pozowania i późniejszego przeglądania swoich zdjęć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie no i jeszcze raz jak najbardziej polecam.

Marcin

Chciałbym bardzo podziękować Tobie Basiu za kurs… polecam wszystkim bardzo. Znajduje się tutaj tak wiele cennych i rzeczowych informacji. Konkretna wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do wykonania przez uczestników. Jestem mile zaskoczony wiedzą teoretyczną i praktyczną, jaką wyniosłem po ukończeniu tej wspaniałej przygody. Utworzona w ramach kursu grupa na Facebooku jest efektywnym narzędziem wspierającym nauczanie. Naprawdę warto!!!

Agnieszka

Dzięki kursowi wiem, że z pozoru zwykłe miejsce ma w sobie magię Polecam zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdej lekcji dołączone jest zadanie domowe, skrupulatnie sprawdzane przez samą Basię więc to nie tylko teoria, ale i masa praktyki. W razie problemów i wątpliwości zawsze można liczyć na pomoc i dobrą radę. Wspaniała trzy tygodniowa przygod.

Ewa

Kto z nas nie zachwyca się pięknymi zdjęciami z duszą, które opowiadają historię??? Koło takich fotografii nie można przejść obojętnie. Koło Fotografów wykonujących takie zdjęcia również… Jedną z osób potrafiących w magiczny sposób zamknąć ulotne chwile w kadrze jest Basia. Cudowna, opiekuńcza, pełna ciepła, a przy tym w pełni profesjonalna i wymagająca Osoba, która daje teraz szansę czerpania z jej doświadczenia pełnymi garściami… Obecnie rynek dosłownie z każdej strony zalewa nas różnymi kursami z dziedziny fotografii. Ja wzięłam udział w dwóch, ale niewiele wniosły do mojego życia. Kiedy dowiedziałam się o kursie Basi intuicja podpowiadała mi, że jest wyjątkowy. Podświadomie czułam, że to jest właśnie to, na co czekałam i chcę spróbować jeszcze raz. Nie zawiodłam się. Kurs dopracowany w każdym szczególe z dbałością o detale. Nie pozostawia miejsca na niejasności i niedomówienia. Wiedza przekazana w jasny i uporządkowany sposób błyskawicznie zostaje przyswojona. Kurs to nie tylko elementarna wiedza, bez której nie można ruszyć z miejsca. To także szczegółowe przygotowanie do sesji zarówno pod kątem technicznym, komunikacyjnym, jak również doboru pleneru, strojów, akcesoriów, czy odpowiedniego ustawienia względem światła. Basia przez 3 tygodnie dosłownie prowadzi za rękę. Jeżeli nie wypuścisz tej ręki, a przy okazji spotkasz się z Basią twarzą w twarz na cotygodniowym livecallu możesz mieć pewność, że po zakończeniu kursu obudzisz się w innym świecie! Świecie, w którym dzieją się fotograficzne czary! To nie jest tylko kurs… To nie tylko lekcje i prace domowe. Tam w środku dzieje się magia, która przyciąga jak magnes! Od tego kursu nie można oderwać się ciągle chcąc więcej i więcej. On wciąga i uzależnia! Kurs to fantastyczna przygoda, która w momencie, kiedy dobiega do końca powoduje pewien rodzaj pustki (i to jego jedyny minus)… Z CAŁEGO SERCA POLECAM!!!

Ewa

Kurs u Basi jest zdecydowanie bezkonkurencyjny, nie znajdziecie nigdzie czegoś podobnego. Jest dla wszystkich i dla osób całkowicie początkujących, którzy po przerobieniu sumiennie wszystkich zadań są gotowi by zacząć fotografować zawodowo, jest również dla osób bardziej zaawansowanych, pozwala usystematyzować wiedzę chaotycznie zdobytą w różnych miejscach i uczy wielu, wielu bardzo potrzebnych rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Basia „przeprowadza za rączkę” od całkowitych podstaw obsługi aparatu, poprzez fantastyczny kontakt z klientem przed i podczas sesji, do wykonania wymarzonej bajkowej sesji. Wybór plenerów, zrozumienie światła w fotografii, dobieranie stylizacji i dodatków, praca z małymi modelami stają się jasne jak nigdy dotąd. Basia jest niezwykle profesjonalna w tym co robi, w każdej lekcji przekazuje maksimum wiedzy w bardzo prosty i przystępny dla każdego sposób, z niesamowitą dbałością o szczegóły, nie ma tu miejsca na zmarnowanie choćby jednej minuty, do tego jest bardzo wymagająca, po każdej lekcji wykonujemy zadania, a efektami dzielimy się w specjalnie stworzonej grupie wsparcia dla kursantów, raz w tygodniu spotykamy się również z Basią na żywo, gdzie dostajemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Polecam wszystkim z całego serca kurs „Fotografia dziecięca z odrobiną magii”, w który Basia włożyła ogrom serca i pracy, jestem nim zachwycona. Dziękuję Basiu, dzięki Tobie zagadnienia bardzo trudne dla mnie stały się jasne, wszystko podałaś na tacy, wystarczy teraz tylko wszystko wdrożyć w życie, gdy będzie już taka możliwość :).

Sylwia

Jestem początkująca w fotografii, nie miałam pojęcia CO i gdzie ustawić w aparacie, moje zdjęcia były takie sobie, dlatego zdecydowałam się na kurs z Basia. Obaw miałam mnóstwo czy sobie poradzę?! czy ten kurs jest jest dla mnie?!czy sprostam zadaniu ?! Wiedziałam że Basia nie pozwoli żebym sobie tylko przeglądała nagrania. Wiedziałam ze będzie chciała zobaczyć moje postępy, wiedziałam że jest wymagająca i tego najbardziej się bałam. Ale też wiedziałam że w razie problemów pomoże w sposób profesjonalny. I wiecie co wam powiem TAK!!!Ten kurs jest dla Was !!!! Basia zrobiła kawal dobrej roboty przekaz jest prosty, tłumaczenie w jaki sposób Basia to robi jest cudowny i ten jej anielski głos i może to głupie ale przy ostatnim odcinku zrobiło mi się tak smutno,że to jest koniec. DZIĘKUJĘ Basiu za tak cudowna przygodę i myślę ze nie ostatnią.

Ewelina Jømne

Ten kurs pozwolił mi uporządkować zdobywaną wybiórczo wiedzę. To wspaniały elementarz wiedzy, w który Basia włożyła ogrom pracy. Z każdą lekcją masz coraz większą ochotę zabierać aparat w plener. Basia odpowiada na każde pytanie i nigdy nie zostaniesz zostawiony sam sobie z wątpliwościami czy niejasnościami. Wady? Tylko jedna….. Kurs wciąga. Gdy już zaczniesz nie będziesz chciał przerwać i pochłoniesz cały materiał na jednym tchu. Polecam z całego serca!

Kasia Piechocka

Jeżeli znacie Basię, to doskonale wiecie jak ciepła i serdeczna to osoba. Jak lubi dzielić się wiedzą i powiem szczerze, ma do tego niesamowity dar. Na kurs czekałam z niecierpliwością i pokładałam w nim olbrzymie nadzieje. Jestem na początku swojej zawodowej drogi fotograficznej. W mojej głowie panował dotąd duży bałagan, kłębiło się wiele pytań, niejasności, przede wszystkim obaw. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że trzy tygodnie kursu zmieniły wszystko. Basia dosłownie chwytając za rękę poprowadziła mnie przez wszystkie zawiłości, meandry fotografii dziecięcej. Kurs jest tak skonstruowany, by krok po kroku budować solidne fundamenty wiedzy i wynieść Twoją fotografię na wyższy poziom. Tak właśnie się czuję. Mam poczucie ogromnej wartości umiejętności zdobytych na kursie. Jestem bogatsza nie tylko o wiedzę, praktykę bo w kursie nie leniuchujemy:), ale również ogromne wsparcie Basi na każdym etapie kursu. Jeżeli zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie, bez znaczenia na jakim etapie swojej fotograficznej drogi jesteś, a chcesz wznieść się ponad przeciętność, ten kurs jest najlepszym wyborem:). Wybierz się w podróż do Basiolandii, a magii w niej znajdziesz znacznie więcej niż odrobinę!;) Ja już zazdroszczę Tobie tej wyprawy! Basiu, dziękuję za ten wyjątkowy czas! Czekam z niecierpliwością na kolejne Nasze spotkania:)

Karolina

Kurs fotografii dziecięcej z odrobiną magii to moje odkrycie tego roku. Bardzo sceptycznie podchodziłam do niego bo wydawało mi się że nie można niczego nauczyć się online, w końcu potrzeba pracy twarzą w twarz z żywym człowiekiem który wszystko pokaże, poinstruuje, wyłapie błędy skoryguje je, odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Pełne zaskoczenie, bo filmiki instruktażowe są skonstruowane w taki sposób żeby każdy mógł zobaczyć i się nauczyć jak obsłużyć aparat, wszystko wytłumaczone w prostym językiem bez fotograficznego bełkotu który tylko profesjonalny fotograf może zrozumieć. Kurs nie skupia się tylko na zagadnieniach technicznych ale obejmuje też takie aspekty jak komunikacja z klientem, dobór stylizacji i dodatków a także wybór pleneru i praca ze światłem i modelem. Dodatkowa Basia zaraża optymizmem, motywuje do pracy i nie traci wiary w moje możliwości. Do każdej lekcji są zadania domowe które są oceniane w zamkniętej grupie kursantów gdzie panuje przyjazna i wesoła atmosfera, a raz w tygodniu spotkanie na żywo w internetach gdzie można otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania i wszelkie wątpliwości są rozwiewane. Gorąco polecam każdemu, bo nawet osoba która już aparat potrafi obsłużyć znajdzie w tym kursie wartościowe rzeczy i na pewno na tym skorzysta. Dziękuję Ci Basiu za ten kurs, wyobrażam sobie jak dużo pracy włożyłaś w jego przygotowanie i jak bardzo zaangażowana jesteś teraz w trakcie jego trwania, jesteś niezwykłą osobą i bardzo się cieszę że na Ciebie trafiłam. Już nie mogę się doczekać kolejnego kursu który mam nadzieję będzie obejmował interesujące mnie zagadnienia.  

Marta

Kurs jest przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nawet jeśli nie jest się początkującym fotografem. Basia przystępnie wszystko tłumaczy, a właściwie wyjaśnia najdokładniej jak się da, każda kwestię. Wiele informacji jest unikatowych, nie znajdzie się ich nigdzie indziej. Basia jest instruktorem z powołania. Udziela się w kursie, pomaga i wspiera. Nauczycielka idealna:). Kurs zawiera mnóstwo ważnych informacji, jest wręcz naszpikowany foto szczegółami. Polecam każdemu, kto brakuje pewności w fotograficznym biznesie, każdemu kto chce się podszkolić, właściwie to każdemu:). Szczerze polecam!

Małgorzata

Właśnie skończyłam u Basiolanfdii kurs o-nline „Fotografia dziecięca z odrobiną magii”. Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem kursu . Przeglądałam wielu fotografów z podobnymi kursami, wahałam się, czy oby na pewno kupić taki kurs przez internet i nie zawiodłam się wybierając Basię. Od początku zależało mi na uporządkowaniu mojej wiedzy, udzieleniu i wyjaśnieniu w prosty sposób tajników fotografii – i tak właśnie było. Nikt tak nie przykuł mojej uwagi jeśli chodzi o zdjęcia jak Basiolandia. Często miałam plany na naukę fotografii, ale niestety z marnym skutkiem, zaczynałam a później zwyczajnie poddawałam się. Potrzebowałam kogoś kto przekaże mi magię i rozpali iskierkę do dalszej pracy. Nie rozczarowałam się, Basia rewelacyjnie tłumaczy, wyjaśnia , zadaje ćwiczenia, pilnuje na jakim jesteśmy etapie i sumiennie sprawdza zrobione przez nas zadania. Lekcje były rozłożone na tygodnie, a były tak wciągające, że chciało się robić lekcja po lekcji. Z kursu jestem bardzo zadowolona, dodał mi skrzydeł do dalszej pracy w kierunku fotografii. Mam nadzieję, że Basia będzie dumna z moich postępów odnośnie zdjęć .  Mega polecam kurs i BASIOLANDIĘ PHOTOGRAPHY!

Monika

Gorąco polecam kurs online . Kurs prowadzony jest w bardzo przejrzysty sposób. Wszystkie zagadnienia są bardzo precyzyjnie wytłumaczone przez autorkę, natomiast dopełnieniem są spotkania online. Po ukończeniu kursu wreszcie nie boję się swojego aparatu i co najważniejsze nie robię już zdjęć na automacie. Dzięki platformie mogę wrócić do wybranego zagadnienia gdy coś jeszcze mnie nurtuje. Naprawdę gorąco polecam i czekam na następny kurs.

Patrycja

Z całego serca polecam kurs online u utalentowanej fotograf Basiolandii Photography. Basia jest perfekcjonistką w nauczaniu, w bardzo jasny i szczegółowy sposób wyjaśnia wszystkie tajniki fotografii, mój aparat niema już przede mną tajemnic. Dodam ze to nie był mój pierwszy kurs fotograficzny ale dopiero po tym kursie nabrałam wiatru w skrzydła.. Kurs jest bardzo fajnie podzielony na różne tematyczne moduły od A do Z. Kurs jest idealny dla zabieganej mamy, można swobodnie wracać do lekcji o każdej porze. Podobało mi się to że musieliśmy wykonywać zadania, które Basia oceniała i zawsze była do naszej dyspozycji. Spotkania Live online spowodowały że nie odczułam nawet ze to kurs online, fajnie było zobaczyć się na żywo i porozmawiać. Po ukończeniu kursu wszyscy znajomi podziwiają moje fotografie i zobaczyli u mnie progres. Jestem szczęśliwa i wdzięczna Basi za ogrom wartościowej wiedzy. Basiu jeszcze raz dziękuję 🙂

Ewa

Kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii w Akademii Magicznej Fotografii to nie jest zwykły kurs fotografii, jakie można spotkać na każdym kroku. To jest fantastyczna przygoda, magiczny spacer, który przechodzi się będąc prowadzonym za rękę przez Basię. Jest jak najlepsza książka, od której nie można się oderwać. Basia w hipnotyzujący sposób przekazuje wiedzę, chce się chłonąć więcej i więcej. Kurs zbudowany jest w taki sposób, że absolutnie każdy znajdzie czas, by móc czerpać z niego wiedzę. Zawiera trzy moduły podzielone na 6 lekcji, które można przerabiać w optymalnym dla siebie czasie dostosowując wszystko do własnego planu i rytmu dnia. Moim założeniem było przerabianie jednej lekcji dziennie, ale kurs tak mnie pochłonął, że nie mogłam oderwać się od niego i łapałam każdą chwilę dnia, by robić jak najwięcej. Filmy są zmontowane z dużą starannością, nic w tle nie rozprasza uwagi, dzięki czemu bez problemu można skupić się na przekazywanej treści. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są obrazowo i prosto, nie sposób czegokolwiek nie zrozumieć. Techniczne, teoretycznie trudne tematy, stają się jasne i … łatwe. Dzięki Basi już w drugim dniu Jej kursu zrobiłam swoje pierwsze w życiu zdjęcie w trybie manualnym. Wiedząc, jaki efekt chcę osiągnąć sama świadomie ustawiłam wszystkie parametry! Byłam z siebie dumna!

Martyna

Magia, magia, magia.. Wspaniały kurs z którego bardzo wiele się nauczyłam. Oczywiście mam niedosyt, ale to dlatego, że Basi się chce więcej.  Bardzo polecam kurs dla osób, które chcą zacząć realizować swoją pasję i uczyć się od najlepszych :*

Małgorzata

Kupienie tego kursu to była jedna z moich najlepszych inwestycji. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak jest stworzony. Widać, że Basia włożyła w jego tworzenie mnóstwo pracy i kawał serducha. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że kurs przeprowadza, przez cały proces komunikacji z klientem, dając gotowe rozwiązania, treść umowy czy wiadomości e-mail, które wystarczy zmodyfikować i dopasować do własnego stylu komunikacji. Dla mnie (poza ogromem fotograficznej wiedzy) to również kurs świadomości jakości w pracy fotografa. System pracy w 3 etapach i możliwość podsumowania tego z Basią podczas piątkowych rozmów na żywo, jest bardzo wygodny i daje dużą elastyczność. Zadania, które trzeba wykonywać do każdej lekcji to złoto! Zmuszają do przećwiczenia wszystkiego „na gorąco” a tylko to pozwala na dobre przyswojenie materiału. Polecam z całego serca ten kurs wszystkim, którzy marzą o robieniu magicznych zdjęć a nie wiedzą od czego zacząć.

Elwira

Polecam ten kurs z całego serca <3 Gdy go zaczynałam byłam na etapie podjęcia decyzji o otwarciu działalności fotograficznej i byłam pełna obaw czy jestem na to gotowa. Okazało się, że ten kurs to dla mnie strzał w 10-tkę. Twórczość Basiolandii obserwowałam już od dawna, o kursie dowiedziałam się z platformy Facebook. Został tam ogłoszony konkurs, w którym nagrodą był udział w kursie „Fotografia dziecięca z odrobiną magii” Marzyłam, aby wziąć w nim udział i moje marzenia się spełniły. Basia wybrała mnie, za co jestem bardzo wdzięczna. Kurs zawiera ogromną dawkę wiedzy, dużo przydatnych informacji. Począwszy od podstaw czyli nauki obsługi aparatu, cały proces komunikacji z klientem, planowanie, przygotowanie i wykonanie sesji zdjęciowej. Wszystko to co musimy zrobić, aby klient był zadowolony a my, żebyśmy mogli poczuć dumę z wykonanej przez nas pracy. Najbardziej podobał mi się dział poświęcony komunikacji z klientem. Nigdy bym nie pomyślała, że w tak profesjonalny sposób można rozmawiać z klientem i zadbać o jego potrzeby. Do tej pory nie spotkałam się z kursem, który by zawierał taką dawkę informacji. Polecam go każdemu, kto chciałby dodać swoim fotografiom odrobinę magii a w szczególności tym, którzy myślą aby w przyszłości zająć się wykonywaniem sesji zawodowo. Kurs jest tak skonstruowany, że każda osoba sobie z nim poradzi a prowadząca Basia jest bardzo sympatyczną osobą, która w razie problemów z pewnością pomoże.

Jolanta

Kurs jest wspaniały dla osób, które już działają albo są na początku swojej fotograficznej drogi i marzą aby odbywać sesje dziecięce w plenerze. Kurs jest intensywny, bardzo dużo wiedzy Basia przekazuje. Ale to nie tylko teoria, ale także praktyka i wyciąganie wniosków. Kurs przerósł moje oczekiwania, dostałam w nim dużo więcej niż się spodziewałam. Ten kurs dał Mi solidny grunt aby ruszyć z miejsca i zacząć działać. Kto się zaangażuje w ten kurs całym sobą zrobi olbrzymi krok do przodu.

Barbara

Serdecznie dziękuję Basiolandi za ten kurs jest mega magiczny kurs w ,którym dowiesz się od początku do końca jak obsługiwać aparat do czego są Ci potrzebne parametry jak ich używać .Pomoc na każdym etapie kursu od Basi nieoceniona nie musisz się martwić że czegoś nie zrozumiesz Basia wszystko tłumaczy w bardzo prosty , ale bardzo zrozumiały sposób . Jest to kurs Magiczny i serdecznie wszystkim. Polecam wszystkim a dodam jeszcze że Basiolandia to cudowna osoba o cudownym głosie w który wprowadza Cię w ten Magiczny kurs i prowadzi do końca aby ten kurs ukończyć. Polecam i czekam na inne kursy :-))

Daria

Z całego serca polecam ten kurs. 🙂 Dzięki niemu dostałam nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale i motywacji. Czuję się o wiele pewniej trzymając aparat i zaczęłam dostrzegać miejsca na sesje praktycznie wszędzie. Kurs jest podzielony na moduły i na lekcje, co sprawia, że przyswajana wiedza nie przytłacza. Dodatkowym atutem są także zadania, które od razu pozwalają nam wykorzystać wszystko w praktyce.

Kamila Coner-Banaś

Kurs przedstawia wszystkie etapy potrzebne do zrealizowania profesjonalnej sesji dziecięcej, zaczynając od parametrów w aparacie, komunikacje z rodzicami przed sesja, sesja próbna, komunikacja z dzieckiem, opis rzeczywistej sesji i na koniec podsumowanie. Ten kurs dał mi motywacje i siłę do działania. Basia przygotowała ten kurs z najwyższą dbałością o szczegóły. Kurs jest odpowiedni dla początkujących, ale i dla tych którzy już działają w tym biznesie. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim, którzy się zastanawiaj gorąco polecam, bo warto!!!!!!🙂

Olga

Ogromnie się cieszę, że mogłam wziąć udział w kursie przygotowanym przez Basię. Fotografią interesuję się odkąd pamiętam, jednak zawsze było to na amatorskim poziomie. Dzięki formule kursu tj. podziale na teorię i zadania do wykonania, mogłam od razu wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Pisanie wniosków do prac domowych pozwalało na utrwalenie przyswojonej teorii. Język którego używa Basia jest zrozumiały bez zawiłych pojęć, w przystępny sposób pomaga oswoić się z naszymi aparatami i ich ustawieniami. Basia podchodzi do każdego kursanta bardzo indywidualnie, oceniając zadania podkreśla plusy i pomaga eliminować błędy, rozwiewa wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada na pytania. Mobilizując w ten sposób do dalszej pracy i nauki. Z kursu wyniosłam dużo więcej niż się spodziewałam. Nauczyłam się, że fotografowanie to nie tylko ładne zdjęcia, ale też komunikacja z klientem, podejście do modela, przygotowanie do sesji, na które składa się szukanie plenerów, wybór stylizacji i sesja próbna. Uczestnicząc w tym kursie nie odczuwa się, że jest to kurs internetowy. W czasie spotkań z Basią online, które odbywały się na żywo uzyskiwałyśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Uważam, że kurs jest odpowiedni dla każdego bez względu na stopień zaawansowania w fotografii. Można zdecydowanie znaleźć coś dla siebie, poszerzyć wiedzę i nauczyć się wielu ciekawych, nowych rzeczy. Już teraz widzę jak wiele się nauczyłam, jak inaczej wyglądają moje zdjęcia. Każda minuta, którą poświęciłam na oglądanie przygotowanych lekcji, naukę, wykonywanie powierzonych zadań już zaprocentowały. Mam zupełnie inne spojrzenie przez obiektyw na otaczający mnie świat. Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o rozpoczęciu kursu nie wahałabym się ani sekundy! Jedno wiem na pewno.. z Basią masz możliwość stać się fotografem z prawdziwego zdarzenia, który będzie tak jak ona robił magiczne zdjęcia! Kurs Basi dodał mi skrzydeł, pokazał, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, pozwolił zrozumieć zawiłe aspekty i przede wszystkim nauczył bardzo dużo. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów organizowanych w Akademii Magicznej Fotografii. Polecam każdemu z całego serca.

Ela Nowak Bodaj

Basiu bardzo Ci dziękuję. Za pięknymi magicznymi zdjęciami ukrywa się cudowna osoba, mająca zasób wielkiej wiedzy, pełna uroku i klasy (taka dobra Kŕolowa ;). Wiedza jaką mi przekazałaś była przygotowana na najwyższym poziomie. Wszystko było przedstawione w jasny i klarowny sposób. W czasie tego kursu odkryłam mnóstwo możliwości mojej bestii (aparatu) które wcześniej wydawały mi się barierą nie do pokonania. Informacje zawarte w kursie były przygotowane rzetelnie i z wielką klasą. Ogrom władzy jaki mi przekazałaś pozwoliła mi zrozumieć jaki wpływ ma światło na parametry, a co ważne jak decydować i zażądać światłem, jak zażądać ostrością, jak tworzyć trójwymiar, że to co mam przed sobą w obiektywnie nie jest płaskie. Myślę, że magia Twoich zdjęć pochodzi z Twojego serca, z Twojej osobowości. Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Magdalena

Właśnie, skończyłam kurs i 3 tygodnie a aparat bestią przestał być – tak jak Basia obiecała, prosto i rzetelnie wytłumaczone. Pierwszy tydzień owszem trudny ale jak go przeszłam kolejne były łatwiejsze. Dziś mam wielka satysfakcję, że ten bardzo intensywny kurs przeszłam -Basiu tak jak w „umowie„ co obiecane przed kursem to dostałyśmy na kursie – dziękuje, polecam 🤩

Agnieszka

Tutaj jest czas dla każdego uczestnika , do każdego jest indywidualne podejście. Ja nie trafiłam na kurs jako zupełnie początkująca osoba ale to co tutaj jest omawiane to prawdziwa skarbnica wiedzy, kurs daje rozwój, pozwala robić lepsze zdjęcia. Po kursie zaczęłam bardziej świadomie dobierać garderobę do sesji, zwracać uwagę na wiele szczegółów, umiem zaplanować sesje i wiem co jest kluczem do 100 % zadowolenia z sesji po obu stronach, czyli fotografia i klienta. Mogę z całego serca polecić kurs online każdemu. Dziękuję Basiu za wspaniałe trzy tygodnie.

Anna

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego kursu fotografii który pasowałby do mnie i do tego czego oczekiwałam. Poszukiwania trwały 2 lata. Skrupulatnie obserwowałam fotografów oferujących kursy. Jednak dopiero Basia swoją twórczością, sposobem bycia i w końcu podcastami , dała mi poczucie że na jej kursie skorzysta mój rozwój fotograficzny najwięcej. Nie jesteś pewny/ pewna posłuchaj Basi podcastów a kurs online będzie nie tylko ich wspaniałą kontynuacją ale cudownym uzupełnieniem i przygotuje cie do pracy fotografa . Kurs jest zbudowany w taki sposób żeby każdy miał możliwość przygotowania swoich umiejętności do kolejnych etapów i nie zostawał w tyle. Basia jest nie tylko świetnym fotografem ale i wspaniałym pedagogiem i z wielką pasją dzieli się z nami swoją niezwykle obszerną wiedzą. Są więc cudowne zadania domowe, różnorodne ćwiczenia fotograficzne pomagające bardzo zrozumieć fotografie. Na kursie nic nie jest pozostawione przypadkowi , Basia wspaniale go zaplanowała i dzięki temu masz kogoś kto cię prowadzi niemalże za rękę . Tutaj jest czas dla każdego uczestnika , do każdego jest indywidualne podejście. Ja nie trafiłam na kurs jako zupełnie początkująca osoba ale to co tutaj jest omawiane to prawdziwa skarbnica wiedzy, kurs daje rozwój , pozwala robić lepsze zdjęcia. Po kursie zaczęłam bardziej świadomie dobierać garderobę do sesji, zwracać uwagę na wiele szczegółów, umiem zaplanować sesje i wiem co jest kluczem do 100 % zadowolenia z sesji po obu stronach , czyli fotografia i klienta. Mogę z całego serca polecić kurs online każdemu. Dziękuję Basiu za wspaniałe trzy tygodnie.

{"video_yurl":"true"}

 

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE ?

 

 • Najpierw ogarniemy żelazne podstawy fotografii, bez których nie ruszysz do przodu.
 • W prosty i praktyczny sposób przeprowadzę Cię przez podstawy fotografii, abyś mogła od tej pory robić zdjęcia świadomie.
 • Poskromisz BESTIĘ, czyli nauczysz się obsługi swojego aparatu.
 • Zaczniesz pracować w trybie MANUALNYM, z rozmysłem decydując o poszczególnych parametrach.
 • Dowiesz się jak robić, ostre zdjęcia, zdjęcia z rozmytym tłem, zdjęcia w ruchu itd.
 • Odkryjesz jak pracować ze światłem w plenerze.
 • Nauczysz się jak wybierać plener odpowiedni do sesji.
 • Zaplanujesz samodzielnie sesję zdjęciową.
 • Dowiesz się jak budować całą stylizację do sesji.
 • Opanujesz sztukę dobierania kolorów i dodatków.
 • Dowiesz się jak ważna jest jasna komunikacja przed sesją.
 • Nauczysz się jak prowadzić sesję, aby było to miłe doświadczenie dla Ciebie i Klienta.
 • Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.
 • Poznasz POMOCNIKÓW FOTOGRAFA, czyli rzeczy, które pomogą Ci podczas sesji.
 • Zdradzę Ci jaki jest przepis na zrobienie MAGICZNEGO ZDJĘCIA.

 

TO NIE JEST ZWYKŁY KURS ONLINE.

To  3-tygodniowy intensywny program szkoleniowy, który da Ci jasność i pewność w obszarze przygotowania

i wykonania dziecięcej sesji zdjęciowej w plenerze, a efektem będą magiczne zdjęcia. 

 

 

Cały kurs jest oparty na mojej 

AUTORSKIEJ UNIKATOWEJ FORMULE 

P3 – MAGICZNA TRÓJKA.

 

Kurs jest tak zbudowany, aby w płynny sposób przeprowadzić Cię przez cały proces zaczynając od powtórzenia podstaw, poprzez solidne przygotowanie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej, z której będziesz mieć cudowne zdjęcia. 

Zdjęcia będą przyprawione odrobiną MAGII, która sprawi, że Twoja FOTOGRAFIA wzniesie się na wyższy poziom.  

Kurs jest stworzony na bazie mojego 6 letniego doświadczenia w pracy fotografa i 3 letniego doświadczeń organizatora
i  prowadzącej swoje autorskie Warsztaty Fotografii Dziecięcej. 

 

KURS RUSZA 12 PAŹDZIERNIKA O 7.OO. PRACUJEMY RAZEM PRZEZ 3 TYGODNIE,

ABYŚ JESZCZE TEJ JESIENI ROBIŁA MAGICZNE ZDJĘCIA.

Struktura kursu

LEKCJA 0. ZACZNIJ TUTAJ. 00:07:00
BONUS. JAK ZROBIĆ KOLAŻ ZE ZDJĘĆ W PROGRAMIE CANVA. 00:22:00
Podstawy
LEKCJA 1. CO TO JEST SESJA? Dlaczego trzeba do niej podejść jak do projektu. 00:14:00
LEKCJA 2. MÓJ PLECAK FOTOGRAFICZNY. Jakiego sprzętu potrzebujesz i dlaczego? 00:14:00
LEKCJA 3. OGARNIJ BESTIĘ- PRACA Z APARATEM. Część 1. EKSPOZYCJA 00:06:00
LEKCJA 3. OGARNIJ BESTIĘ- PRACA Z APARATEM. Część 2. PRZYSŁONA 00:12:00
LEKCJA 3. OGARNIJ BESTIĘ- PRACA Z APARATEM. Część 3. MIGAWKA 00:06:00
LEKCJA 3. OGARNIJ BESTIĘ- PRACA Z APARATEM. Część 4. ISO 00:04:00
LEKCJA 4. JAK ZROBIĆ TAKIE ZDJĘCIE? Omówienie parametrów w praktyce. Część 1. BALANS BIELI 00:06:00
LEKCJA 4. JAK ZROBIĆ TAKIE ZDJĘCIE? Omówienie parametrów w praktyce. Część 2. USTAWIENIE AUTOFOKUSA 00:08:00
LEKCJA 4. JAK ZROBIĆ TAKIE ZDJĘCIE? Omówienie parametrów w praktyce. Część 3. POMIAR ŚWIATŁA 00:04:00
LEKCJA 5. DLACZEGO JEDNE ZDJĘCIA PRZYCIĄGAJĄ, A INNE NIE? 00:21:00
LEKCJA 6. RAW CZY JPG? W jakim formacie zapisywać pliki i dlaczego? 00:05:00
Przygotowanie
LEKCJA 1. KOMUNIKACJA I FORMALNOŚCI PRZED SESJĄ. Część 1. Potencjalny Klient 00:17:00
LEKCJA 1. KOMUNIKACJA I FORMALNOŚCI PRZED SESJĄ. Część 2. Klient 00:28:00
LEKCJA 2. PLAN SESJI. Jak zaplanować sesję krok po kroku? 00:28:00
LEKCJA 3. WYBÓR PLENERU. Jak wybrać idealny plener do sesji? 00:19:00
LEKCJA 4. DLACZEGO WARTO ZROBIĆ “PRÓBNE ZDJĘCIA”? Jak wykonać próbną sesję, na czym się skupić i dlaczego to ważny element przygotowania. 00:07:00
LEKCJA 5. STYLIZACJA DO SESJI. Jak dobierać kolory, stroje, dodatki, aby wszystko tworzyło spójną całość ? 00:42:00
LEKCJA 6. POMOCNICY FOTOGRAFA. Co warto zabrać dodatkowo ze sobą na sesję plenerową z dzieckiem? 00:30:00
Praktyka
LEKCJA 1. KOMUNIKACJA Z DZIECKIEM I RODZICAMI NA SESJI. Jak przełamać bariery i wprowadzić miłą przyjazną atmosferę? 00:27:00
LEKCJA 2. PLANOWY PRZEBIEG SESJI. Jak pokierować sesję, aby przebiegła sprawnie? 00:09:00
LEKCJA 3. WYKORZYSTANIE ŚWIATŁA W PRAKTYCE. Jak radzić sobie w różnych warunkach oświetleniowych, zastosowanie blendy. 00:11:00
LEKCJA 4. SYTUACJE AWARYJNE NA SESJI. Jak sobie radzić kiedy dziecko nie chce współpracować ? 00:14:00
LEKCJA 5. KIEDY ZAKOŃCZYĆ SESJE? Skąd masz wiedzieć, że masz już materiał i możesz kończyć sesję? 00:13:00
LEKCJA 6. PODSUMOWANIE SESJI. Jak zrobić podsumowanie sesji i dlaczego warto je robić? 00:22:00
SPOTKANIA LIVE CALL
E4/ SPOTKANIE LIVE NR.1 / 16.10.2020 00:00:00

Recenzje Kursu

5

5
12 ocen
 • 5 gwiazdek0
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

ZAPISZ SIĘ NA KURS
 • 3,093.00
top
Copyright 2019 Basiolandia Barbara Strzelec | Polityka prywatności | Regulamin