Anna Kowalik

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii u Basiolandii to najlepsze co mi się przytrafiło na mojej fotograficznej drodze! Już od jakiegoś czasu robienie zdjęć sprawiało mi dużo radości i zdobyłam pewne techniczne podstawy, a nawet nieśmiało próbowałam swoich sił w fotografowaniu ludzi, ale to kurs Basi dodał mi skrzydeł i pozwolił uwierzyć w siebie.

Kurs jest doskonale przemyślany. Czułam się jakby Basia wzięła mnie za rękę i poprowadziła przez wszystkie główne drogi, ale też niewidoczne dla innych ścieżki pozwalające wykonywać profesjonalne, ale też niezwykłe sesje zdjęciowe. Zaczyna od konkretnych informacji odnośnie obsługi aparatu, tak by szybko przejść w tryb manualny i w pełni panować nad możliwościami aparatu, wprowadza w tajniki wykorzystania światła w fotografii i zdradza tajemnice magicznych zdjęć. Następnie krok po kroku wyjaśnia jak powinna wyglądać sesja od pierwszego kontaktu z klientem, przez dokładne zaplanowanie sesji, wybór idealnego pleneru, stylizacji, aż po oddanie pięknych zdjęć wprost w ręce zadowolonych klientów.

Basia przez cały kurs służy fachową pomocą, na bieżąco ocenia i daje wskazówki odnośnie efektów pracy kursantów. Cotygodniowe live call dają też możliwość znalezienia odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania.

Podsumowując, jeśli ktoś poważnie myśli o rozpoczęciu fotograficznej drogi ten kurs to najlepszy możliwy wybór!!

Ja jestem zachwycona, tym bardziej, że efekty kursu totalnie mnie zaskoczyły! Jak go zaczynałam myślałam o tym, że chciałabym po prostu robić lepsze zdjęcia. A dziś mam już za sobą kilka sesji, z których jestem bardzo dumna, kilku zachwyconych modeli, którzy polecają mnie dalej i choć przed kursem nawet przez myśl mi to nie przeszło dziś czuję, że mogę się nazwać fotografem i już planuję otwieranie swojej działalności.

Dlatego polecam całym sercem!!!