Elwira

Polecam ten kurs z całego serca <3

Gdy go zaczynałam byłam na etapie podjęcia decyzji o otwarciu działalności fotograficznej i byłam pełna obaw czy jestem na to gotowa. Okazało się, że ten kurs to dla mnie strzał w 10-tkę.

Twórczość Basiolandii obserwowałam już od dawna, o kursie dowiedziałam się z platformy Facebook. Został tam ogłoszony konkurs, w którym nagrodą był udział w kursie „Fotografia dziecięca z odrobiną magii” Marzyłam, aby wziąć w nim udział i moje marzenia się spełniły. Basia wybrała mnie, za co jestem bardzo wdzięczna.

Kurs zawiera ogromną dawkę wiedzy, dużo przydatnych informacji. Począwszy od podstaw czyli nauki obsługi aparatu, cały proces komunikacji z klientem, planowanie, przygotowanie i wykonanie sesji zdjęciowej. Wszystko to co musimy zrobić, aby klient był zadowolony a my, żebyśmy mogli poczuć dumę z wykonanej przez nas pracy.

Najbardziej podobał mi się dział poświęcony komunikacji z klientem. Nigdy bym nie pomyślała, że w tak profesjonalny sposób można rozmawiać z klientem i zadbać o jego potrzeby.

Do tej pory nie spotkałam się z kursem, który by zawierał taką dawkę informacji. Polecam go każdemu, kto chciałby dodać swoim fotografiom odrobinę magii a w szczególności tym, którzy myślą aby w przyszłości zająć się wykonywaniem sesji zawodowo. Kurs jest tak skonstruowany, że każda osoba sobie z nim poradzi a prowadząca Basia jest bardzo sympatyczną osobą, która w razie problemów z pewnością pomoże.