Ewa

Kurs Fotografia dziecięca z odrobiną magii w Akademii Magicznej Fotografii to nie jest zwykły kurs fotografii, jakie można spotkać na każdym kroku.

To jest fantastyczna przygoda, magiczny spacer, który przechodzi się będąc prowadzonym za rękę przez Basię. Jest jak najlepsza książka, od której nie można się oderwać. Basia w hipnotyzujący sposób przekazuje wiedzę, chce się chłonąć więcej i więcej. Kurs zbudowany jest w taki sposób, że absolutnie każdy znajdzie czas, by móc czerpać z niego wiedzę.

Zawiera trzy moduły podzielone na 6 lekcji, które można przerabiać w optymalnym dla siebie czasie dostosowując wszystko do własnego planu i rytmu dnia.

Moim założeniem było przerabianie jednej lekcji dziennie, ale kurs tak mnie pochłonął, że nie mogłam oderwać się od niego i łapałam każdą chwilę dnia, by robić jak najwięcej.

Filmy są zmontowane z dużą starannością, nic w tle nie rozprasza uwagi, dzięki czemu bez problemu można skupić się na przekazywanej treści.

Wszystkie zagadnienia tłumaczone są obrazowo i prosto, nie sposób czegokolwiek nie zrozumieć. Techniczne, teoretycznie trudne tematy, stają się jasne i … łatwe.

Dzięki Basi już w drugim dniu Jej kursu zrobiłam swoje pierwsze w życiu zdjęcie w trybie manualnym. Wiedząc, jaki efekt chcę osiągnąć sama świadomie ustawiłam wszystkie parametry!

Byłam z siebie dumna!